Stolar
2014-09-02
261612
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 17/1800-tal, barockstil, rödbemålade, sitthöjd ca 48 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Renoverade, kompletterade