Bertil Öhlund olja på duk
2014-09-02
261599
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖHLUND, Bertil (född 1923): "Vid stranden", signerad Bertil Öhlund, 1976, olja på duk, 49x60 cm