Henry Heerup litografi
2014-09-01
261554
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HEERUP, Henry, (Danmark, 1907-1993): "Elskende par i ornamentskog", signerad Heerup, 96/150, färglitografi, 56x70 cm
Gulnader