Uniformsmotiv
2014-10-02
261445
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KOPISTEN G Palmgren, (2) efter G Cederström, soldatporträtt, akvareller, signerade och delvis daterade -92, 23x15 cm vardera