Peter Dahl färglitografi
2014-08-31
261436
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Glaset", signerad Peter Dahl, 47/210, PT, färglitografi, 80x60 cm