Lyktor i järn
2014-08-31
261405
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LYKTOR, 2 st, järn, 1900-tal, den med väggmontage med dekor av lykthus krönt av pilbågsskytt, höjd 42-45 cm
Slitage, skador, den hängande lyktan med sakand upphängningsanordning