Matbord
2014-08-31
261383
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, 1900-talet första hälft, fanér i mahogny, sarg med lådor, utragbar, höjd ca 77, 87x124-231 cm
Utfällbara skivor med slitage, löst ben