Bokhylla 1900-talets mitt
2014-08-31
261365
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOKHYLLA, 1900-talets mitt, fanérad i teak, 2 lådor i sargen, höjd 82, 150x30 cm
Bruksslitage