Per Ekström oljemålning
2014-09-26
261357
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
EKSTRÖM, Per (1844-1935): Fjällandskap, signerad Per Ekström, olja på duk, 92,5x142 cm
Krackeleringar