Oljemålning 1900-tal
2014-08-30
261241
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Landskap, signerad M. L..., omkring sekelskiftet 1900, olja på duk, ca 29,5x38 cm
Reva i duk, slitage