Ragnar Johansson oljemålning
2014-08-30
261237
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHANSSON, Ragnar (1913-1997): Positano i Italien, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 38x81,5 cm