Ljusstakar sengustavianska
2014-08-30
261197
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets början, brons och marmor, höjd ca 24,5 cm
Kantnagg