Karmstolar i skinn
2014-08-29
261115
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, skuren valnöt, läderklädda, sitthöjd 46 cm
Slitage, skador och fläckar