Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, skuren valnöt, läderklädda, sitthöjd 46 cm
Slitage, skador och fläckar
261115
2014-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här