Glasmålning Kina 1800-tal
2014-08-29
261105
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GLASMÅLNING, Kina, 1800-tal, interiör med figurer, 49x33 cm
Skador