Mick Jagger

Mick Jagger
Mick Jagger

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Mick Jagger", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, pigment print numrerad 3/30, signerad a tergo, bildmått 40x40 cm
HISTORIK: Publicerad i Bildjournalen som poster 1965

261104

2014-09-06