Feito färgserigrafi
2014-08-29
261101
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FEITO, Luis (Spainen, född 1929): Untitled, färgserigrafi, signerad och numrerad 97/110, 62x45 cm
Vågigt papper