Marc Chagall etsning
2014-08-29
261098
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985): Figurkomposition, signerad i trycket, etsning, ca 29,5x23,5 cm