Golvvas Kina lackimitation med drakar
2014-08-28
261078
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-talets slut, lackimitation med drakar i relief, höjd 59 cm
Mindre nagg