Penselbad 1900-tal Kina
2014-08-28
261025
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PENSELBAD, porslin, Kina, 1900-tal, möjligen Republik, dekor i underglasyrblått, snäckformad, längd 9 cm
Undersidan med mindre nagg