Vaser cloisonné
2014-08-28
261014
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 1 par, coisonné, Japan, 1900-talets andra hälft, dekor av tranor, trälådor medföljer, höjd 15 cm
Sprickor, nagg