Vas 1900-tal Kina
2014-08-28
261011
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 400 SEK |
VAS, porslin, 1900-talets andra hälft, dekor av landskap i grisaille och järnrött, höjd 28 cm
Mindre stjärnspricka i botten