Brosch silver rosenstenar
2014-08-31
261004
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
BROSCH, silver och delvis förgyllt, rosenstenar, föreställande blomkvist, 1800-talets andra hälft, höjd 4,5 cm
Broschnål+fäste skanas, tennlödningar, enstaka stenar med hack