Käthe Maslo väggapplikationer
2014-08-27
260868
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MASLO, Käthe (1900-tal): Väggapplikationer, 2 st, helsiden, "inblick", signerad och daterad 1975, ca 47,5x47,5 cm, "horace", daterad 1975, ca 96x96 cm
Den mindre med lösa dekortrådar