Orientmatta Yomoud semiantik/antik
2014-08-31
260831
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
ORIENTMATTA, Yomoud, Ensi, semiantik/antik, ca 170x140 cm
Slitage, hörn med skador, trampveck