Yrjö Edelmann litografi
2014-08-27
260803
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med box och papper, signerad Y Edelmann, 300/360, färglitografi, 56x39 cm