Alice Nordin figurin
2014-08-26
260717
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FIGURIN, keramik, Alice Nordin, i form av tre flickor, signerad och daterad Alice Nordin 1919, höjd ca 23 cm