Litigrafi Bengt Åke Adamsson
2014-08-26
260715
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ADAMSSON, Bo-Åke (född 1941): Figurkomposition, signerad Bo Åke Adamsson, 59/260, färglitografi, ca 63x47 cm