Stolar senbarock
2014-08-26
260708
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, senbarock, vitmålade, sitthöjd ca 42 cm
Lagningar, senare bemålade, slitage