Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-08-28
260704
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, komposition med fiskmås, olja på duk, 100x100 cm