Severin Nilsson oljemålning
2014-08-26
260697
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NILSSON, Severin (1846-1918): Sommaridyll, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 62x100 cm
Krackeleringar