Kassakista Tyskland
2014-08-26
260622
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KASSAKISTA, 1900-talets första hälft, Tyskland, bemålad metall, märkt C.A Boettger. Erfurt, höjd ca 19, 38x24 cm, nyckel medföljer
Slitage/färgbortfall, smärre komplettering