Janis Joplin

Janis Joplin
Janis Joplin
Janis Joplin
Janis Joplin

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WRETLJUNG, Håkan (född 1950): Janis Joplin, 1968 Konserthuset Stockholm, signerad a tergo, vintagekopia numrerad 1/3, ca 30x24 cm

260595

2014-09-06