Peter Dahl färglitografier ur Fredmans epistlar
2014-08-26
260558
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934) (2): Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografier, ca 29x41 respektive 43x59 cm