Peter Dahl litografi
2014-08-26
260556
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, litografi, ca 41x28 cm