Max Walter Svanberg offset
2014-08-26
260541
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max WalterS 69, offset, 37,5x30 cm