Max Walter Svanberg litografier
2014-08-26
260538
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): (2) "Poetisk förening" 1951-53 samt "Visionär morgon" 1950, signerade Max Walters, märkta 6d resp 15, litografier, 36x16,5 resp 27x19,5 cm