Madeleine Pyk litografi
2014-08-25
260478
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Slussen", signerad, M. Pyk, färglitografi, numrerad 210/250, bladmått ca 64x49 cm, oramad