Madeleine Pyk litografi
2014-08-25
260476
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Joker", signerad M. Pyk, HC, färglitografi, ca bladmått ca 75x55 cm, oramade