Jan Naliwajko blandteknik
2014-08-25
260474
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Komposition, signerad och daterad 1990, blandteknik med vävapplikationer på duk, ca 45x41 cm
Smärre gulnader