Thea Ekström blandteknik
2014-08-25
260472
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EKSTRÖM, Thea (1920-1988): Dansande figurer, blandteknik på pannå, signerad och daterad Ekström -61, dedikation i motiv "Till Oscar", ca 30x60 cm