Severin Nilsson oljemålning
2014-08-25
260466
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NILSON, Severin (1846-1918): Stuga i trädgård, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 23x32 cm