Örhängen och halsband med granater
2014-08-26
260441
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALSBAND, längd 42 cm, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt silver, granater och pärlor, 1900-talets första hälft