Paul Wunderlich litografi
2014-08-25
260434
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WUNDERLICH, Paul (Tyskland född 1927): Kvinnofigur, signerad Wunderlich, numrerad 11/75, färglitografi, 50x35,5 cm