Kandelabrar 1800-tal
2014-08-25
260413
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1800-tal, Karl Johan, för två ljus vardera, förgylld brons, med dekor av lyror, höjd ca 34 cm
Renoverade, kompletterade