Olle Nordberg oljemålning
2014-08-25
260401
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): "Middagsrast", signerad och daterad Olle Nordberg -75, olja på duk, ca 80x64 cm