Ringo Starr

Ringo Starr
Ringo Starr
Ringo Starr
Ringo Starr

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STARR, Ringo (född 1940): "Zak", digiprint, signerad Ringo 05, numrerad 60/100, 43x53 cm

260373

2014-09-06