Staffan Hallström litografi
2014-08-25
260360
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976):Tillfångatagen astronaut, signerad och daterad Staffan Hallström 1970, HC, färglitografi, ca 47x70 cm