KG Nilsson färglitografi
2014-08-24
260335
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILSON, KG (född 1942): Komposition, signerad KG Nilsson, färglitografi, 222/360, ca 47x36 cm, ramad