Lennart Rodhe färglitografi
2014-08-24
260322
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rodhe 1978, numrerad 189/285, färglitografi, 48x35 cm