Industrilampa
2014-08-23
260258
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INDUSTRILAMPA, 1900-tal, emaljerad i svart, ca 56 cm, diameter 38 cm
Slitage